Contactpersonen

Vindt direct de juiste persoon

Directeur

Bernier van Hoof
b.vanhoof@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Algemene informatie & receptie

info@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Personeelszaken

Silvia Lunel
personeelszaken@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Kwaliteit

Helga Tarenskeen
h.tarenskeen@zorgokee.nl
06 – 57 78 73 59

Zorgadministratie

Michelle van Beek
info@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Gespecialiseerde groepsbegeleiding

Maikel Wijn
maikel@zorgokee.nl
06 – 52 50 27 40

Gespecialiseerde Individuele Begeleiding & Schoolbegeleiding

Anouk van Cuijk
anouk@zorgokee.nl
06 – 23 82 63 17

Beschermd wonen

Diana Mollet
diana@zorgokee.nl
06 – 10 94 26 96

Bedrijfshulpverlening

Merijn Goes
m.goes@zorgokee.nl
06 – 18 48 26 05

Gespecialiseerde Individuele Schoolbegeleiding & Groepsbegeleiding Eindhoven

Michel Cober
michel@zorgokee.nl
06 – 83 22 05 48

Functionaris Gegevensbescherming

Hennie van Staden
hvstaden@mutsaersstichting.nl
06-81 68 28 22

Volg ons op social media