Kantoor / Administratie

Kantoor / Administratie

Tel. nr.: 0499-370302
E-mail: info@zorgokee.nl

Caro Goudriaan

Directie

Tel. nr.: 06-40108087
E-mail: caro@zorgokee.nl

Silvia Lunel

Personeelszaken

Tel. nr.: 06-11395556
E-mail: personeelszaken@zorgokee.nl

Anouk van Cuijk

Coördinator Gespecialiseerde individuele begeleiding (GIB) / Intakefunctionaris

Tel. nr.: 06-23826317
E-mail: anouk@zorgokee.nl

Michel Cober

Coördinator Gespecialiseerde individuele begeleiding (GIB) / Intakefunctionaris

Tel. nr.: 06-83220548
E-mail: michel@zorgokee.nl

Maikel Wijn

Coördinator Beschermd Wonen

Tel. nr.: 06-52502740
E-mail: maikel@zorgokee.nl

Diana Mollet

Coördinator Beschermd Wonen

Tel. nr.: 06-10942696
E-mail: diana@zorgokee.nl

Merijn Goes

Coördinator Gespec. groepsbegeleiding (GGB)

Tel. nr.: 06-18482605
E-mail: m.goes@zorgokee.nl

Inge Fredrix

Coördinator Gespec. groepsbegeleiding (GGB) / Weekendopvang

Tel. nr.: 06-81416056
E-mail:
i.fredrix@zorgokee.nl

Peggy Starrowsky

Coach gespec. individuele begeleiding regio Zuidoost Brabant

Eindhoven, Helmond, Geldrop, Valkenswaard
Tel. nr.: 06-53263637
E-mail:
peggy@zorgokee.nl

Lian Vos

Coach gespec. individuele begeleiding regio Noordoost Brabant

Uden/Veghel, Sint-Oedenrode, Den Bosch, Vught
Tel. nr.: 06-14866744
E-mail:
lian@zorgokee.nl

Helga Tarenskeen

Zorgconsulent

Tel. nr.: 06-57787359
E-mail: h.tarenskeen@zorgokee.nl