Contactpersonen

Vindt direct de juiste persoon

Directeur

Bernier van Hoof
b.vanhoof@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Algemene informatie & receptie

info@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Personeelszaken

Silvia Lunel
personeelszaken@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Kwaliteit

Malou Hermsen
m.hermsen@zorgokee.nl

Zorgadministratie

Michelle van Beek
info@zorgokee.nl
0413 – 47 30 34

Gespecialiseerde groepsbegeleiding

Maikel Wijn
maikel@zorgokee.nl
06 – 52 50 27 40

Gespecialiseerde Individuele Begeleiding & Schoolbegeleiding

Anouk van Cuijk
anouk@zorgokee.nl
06 – 23 82 63 17

Beschermd wonen

Diana Mollet
diana@zorgokee.nl
06 – 10 94 26 96

Bedrijfshulpverlening

Maikel Wijn
maikel@zorgokee.nl
06 - 52 50 27 40

Gespecialiseerde Individuele Schoolbegeleiding & Groepsbegeleiding Eindhoven

Michel Cober
michel@zorgokee.nl
06 – 83 22 05 48

Functionaris Gegevensbescherming

Hennie van Staden
hvstaden@mutsaersstichting.nl
06-81 68 28 22

Volg ons op social media